Заборона проїзду вулицями на двоколісному транспорті
06.09.2016
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.
Рекомендовані товари
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.
Купи у нас покришки на мотоцикл і скутер, ми розповімо як не порушуючи закон їздити під заборонний знак
Як уже багато хто знає, у середині літа у Харкові заборонили багатьма вулицями пересуватися на двоколісному транспорті.
Таке рішення було ухвалено на позачерговій сесії розумних людей депутатів Харківської міськради. Депутати, в особі 61 особи підтримали таке рішення, проти ж проголосували 8, і 3 депутати утрималися.
Щоб було зрозуміліше - мотоциклістам тепер частково обмежується пересування на двоколісному транспорті вулицями, де розташовані медичні заклади, дошкільні, виховні та навчальні заклади, заклади культури та просто в густонаселених районах міста. Ну як би майже скрізь, скажемо чесно. Почалося все з того - що люди часто скаржилися на нічні перегони байкерів центральними вулицями та проспектами, хоча звичайно зрозуміло, кому сподобається гучний гул під вікнами посеред ночі? І тому за рішенням сесії надалі мотоциклісти не можуть використовувати на своїх конях не сертифіковані запчастини, зокрема прямоточні глушаки.
Ось якими вулицями Харкова тепер заборонено ганяти на мотиках:
- Проспект Науки
- Проспект Льва Ландау
- Проспект Гагаріна
- Вулиця Пушкінська
- Вулиця Клочківська
- Вулиця Сумська
- Вулиця Героїв Праці
- та інші
Список поступово поповнюватиметься на підставі скарг жителів міста.
"Крім гулу, який походить від цих мотоциклів, вони становлять величезну небезпеку: вони мчать вулицями, де ходять діти, мами з колясками, ветерани, люди похилого віку. І коли вони (мотоцикли) мчать, люди не завжди встигають відреагувати. Ми не забороняємо збиратися на площі Свободи, у сквері "Стрілка". Ми обмежуємо швидкісний режим і проситимемо Національну поліцію, щоб вони стежили за порядком", - сказав Кернес.
Ситуація загалом зрозуміла, і все як би правильно, але такі дії влади викликали сильний резонанс у звичайних людей і зокрема у мотоциклістів. Мотоциклісти у спробі відстояти своє право на вільне переміщення збиралися біля міської Адміністрації, де спілкувалися з мером (як кажуть мотоциклісти, розмова була ні про що) і після поїхали подавати колективний позов до суду.
Байкери обурені - "чому з кількох тисяч мотоциклістів зібралося всього 60-80 людей?!!! Невже ми на стільки звикли, що нас мають, а ми міцнішаємо? Справа тут не в політиці (адже мотоциклісти поза нею), а в обмеження прав і свобод, а також у створенні прецеденту, адже якщо така тема прокотить у Харкові, то можна буде так само творити і в інших містах України, всі говорять про мотобратство та мотоспільноту, але якщо ми не зможемо об'єднатися та відстояти своє право на вільне переміщення, це просто порожні слова."
Але є ця ситуація і третя сторона, про яку оповідає відеоблогер Роман. Він показує на практиці і розповідає - наскільки неправильно і непродумано на даний момент стоять знаки, і пояснює як легко не порушуючи закон пересуватися вулицями, де заборонено рух двоколісного транспорту.
Тримайтеся друзі, це дуже плачевно, що влада не знаходячи жодного рішення намагається просто заборонити. Ми в жодному разі не вигороджуємо самогубців, які ганяють по нічному місту, але й звичайні байкери не повинні через них страждати.

info@maxdrive.com.ua
+380 (67) 737-15-13
8:00-20:00 Щодня













