Электро-байк по-нашему, или самый мощный электрический байк
26.11.2017
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.
Рекомендовані товари
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.
Наші винахідники та конструктори завжди славилися якимись особливими поглядами на речі і тут не обійшлося так просто. Можливо, цей електробайк найпотужніший у світі. Зібрали це диво техніки двоє українських винахідників і результат уразив навіть їх самих. Байк на повному заряді зміг подолати відстань більше, ніж електрокар від "Тесла"
Вночі, на київському велотреку представники книги рекордів Гіннеса та двоє винахідників спостерігають, як байк по колу зі швидкістю 25км/год намотує кола, його мета проїхати 400 км.
Осідлав e-bike Віталій Архипкін. Той самий, який 5 років тому вже потрапляв до книги рекордів Гіннеса. Він зміг простояти найдовше, балансуючи на великому без руху. Зараз Віталій працює вело кур'єром і на пропозицію взяти участь у встановленні нового рекорду відмовитися не міг.
Створення такого байка прийшло не просто так до двох молодих людей. Як виявилося, ідея прийшла, коли хлопці працювали у сфері доставки гаджетів з інтернет-магазину і робити це було необхідно якнайшвидше. Це питання, як здавалося, мали вирішити китайські електровели, але замість обіцяних 80 км на них не вдавалося проїжджати в середньому 35 кілометрів на одному заряді.
Методом багатьох спроб і помилок, модернізацій рам, коліс, застосування різної гуми в результаті вдалося отримати той електробайк, про який мова йде. Рама байка та сидіння були виготовлені в Україні, колеса від мотоцикла "Ява", саморобний акумулятор та мотор-колесо (про яке замовчується).
16 годин тривало випробування, під час якого Віталій нічого не пив - тільки-но їв енергетичні батончики. До 400 км байк не доїхав 33 км. Проте рекорд встановлений, працювали не дарма.

info@maxdrive.com.ua
+380 (67) 737-15-13
8:00-20:00 Щодня



















