Брутальні байкери влаштовують флеш-моби для піару концертів
01.09.2017
Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!Рекомендовані товари
Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!Перед виступом Zuchero (автор вічного хіта "Baila morena") у Києві у Палаці "Україна" байскерський клуб із досить дивною назвою MFCCrazy Hohols вирішив взяти участь у флеш-мобі. Вони вважають, що проїхатися центром міста в годину пік, на високій швидкості, створюючи пробки під пісні Zucchero - це саме те, що треба.
Змі пишуть про те - що байкери цього клубу дуже люблять дружка Елтона Джона (Zucchero є найкращим другом гоміка Елтона за їхньою заявою), і таким чином вирішили підтримати подію, плюс до всього дивуються тому - що це було схоже на справжню погоню і Нові столичні копи добряче понервували. У тому числі і президент клубу байкерів із сумнівною назвою, Євген Римарев, додав - "Пісні Zucchero - це музика нашої молодості, з якою у кожного з нас пов'язано багато яскравих та романтичних спогадів".
Я ж бачу цю ситуацію дещо інакше. Якийсь клуб мотолюбителів, які вважають - що обзиватись хохлами будучи жителями України це норма, намагається заробити на всьому, де тільки можна. Намагаються брати участь скрізь, займаються сумнівною рекламою доісторичних музикантів і не гребують зовсім нічого, скоро, напевно, гей-паради поїдуть супроводжувати.
Що ж стосується самого музиканта - не варто звичайно плутати музичну творчість і сексуальні уподобання, але все ж таки. Був би цей флеш-моб для приїзду Металіки, наприклад. Тоді це був би справді флеш-моб. Металіка не потребує реклами (не дивлячись на те - що теж уже дідусі бородатие), тим більше такої дешевої і від людей - яким подобається себе вважати приниженими та ображеними.
Саме час учасникам клубу переосмислити назву клубу і запитати у старших частку за рекламу. І далі там за текстом ще багато цікавого про хохлів.Вибирайте та купуйте вело та мото гуму у нас. Якість, хороше складське зберігання, швидкість доставки, накладений платіж без передоплати - ми просто поза конкуренцією!
info@maxdrive.com.ua
+380 (67) 737-15-13
8:00-20:00 Щодня















