Новий рік у Київських байкерів
01.01.2018
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.
Рекомендовані товари
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.
У Новий рік, 31 грудня, у Києві байкери-діди морози провели велопробіг до міжнародного аеропорту Київ, щоб зустріти Снігуроньок, які (за сюжетом) прилетіли з холодних країн.
Санта-байкери та їх Снігуроньки

У мотопробігу брало участь близько 100 байкерів-Санта Клаусів, радісний настрій, цукерки, прикрашені мотоцикли, все це створювало святковий новорічний настрій. В аеропорту милі та добрі бородачі вітали пасажирів, дарували дітям подарунки та цукерки, фотографувалися та дарували масу позитиву. Після цього зробили коло пошани вже на байках і як і в минулі роки проїхалися вулицями столиці.

Також необхідно згадати, що це вже 15 років, коли на Новий Рік Київські байкери збираються і проводять яскраві мотопробіги.

info@maxdrive.com.ua
+380 (67) 737-15-13
8:00-20:00 Щодня



















